Obrus serweta 85×85 Arnika beżowa brązowa motylki Eurofirany

32,00  z VAT

Darmowa dostawa od 250 zł

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Obrus, serweta 85×85 Arnika beżowa, brązowa, motylki

Serweta dekoracyjna marki Arnika firmy Eurofirany to doskonałej jakości obrus wykonany z impregnowanej tkaniny. Wysoka jakość materiału sprawia, że obrus jest wygodny w użytkowaniu i łatwy w prasowaniu. Delikatny design bieżnika nadaje się na ważne okoliczności, ale również do stosowania na co dzień. Sprawia, że każdy stół lub ława nabierze niepowtarzalnego klimatu i blasku.

Rozmiar: 85x85cm
Materiał: 100% poliester
Gramatura: 200g/m2
Kolor: beżowy, brązowy, motylki

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– prać w temperaturze do 30°C,
– prasować w niskiej temperaturze, nie bezpośrednio,
– nie wirować.

Kolory produktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń do przeglądania stron internetowych.

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Shopping Cart
Scroll to Top