Poduszka bawełniana 50×70 biała Batyst pikowana 650g AMZ

136,00  z VAT

Darmowa dostawa od 250 zł

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Poduszka bawełniana 50×70 biała Batyst pikowana AMZ

Poduszka bawełniana 50×70 biała Batyst marki AMZ wypełniona została materiałem LuxFill z drobnych skręconych spiralnie włókien poliestrowych. Ta wielokanałowa sprężysta konstrukcja sprawia, że te wyroby są bardzo lekkie co przekłada się na swobodny przepływ powietrza. Kuleczki syntetycznego puchu pokrywa ochronna warstwa silikonu – zapewnia to jeszcze większą trwałość produktów, właściwości antystatyczne i bezpieczeństwo użytkowania. Materiał pokryciowy to szlachetny bawełniany batyst, który pokryty został drobinkami srebra. Formuła SILVER PROTECT podnosi bezpieczeństwo użytkowania poduszki, a także nadaje jej delikatnego blasku.

Cechy produktu

Rozmiar: 50x70cm
Materiał poszycia: 100% bawełna – szlachetny batyst, uszlachetniona formułą SILVER PROTECT (tkanina uszlachetniona drobinkami srebra)
Materiał wypełnienia: antyalergiczne wypełnienie LuxFill – puch syntetyczny chroniony warstwą silikonu
Kolor: biała
Gramatura wypełnienia: 650g

Rodzaj pikowania: karo
Rodzaj zapięcia: zamek błyskawiczny

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– systematycznie wietrzyć,
– codziennie strzepnąć,
– można prać w temperaturze do 60°C,
– suszyć w suszarce bębnowej lub w stanie rozwieszonym w temperaturze otoczenia,
– nie prasować,
– nie chlorować,
– nie bielić,
– nie czyścić chemicznie.

Produkt polski.

Wszelkie treści zamieszczone na naszych aukcjach stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top