Ramka dekoracyjna na zdjęcie 18×23 Amour5 I Love My Mommy Eurofirany

11,00 

Darmowa dostawa od 250 zł

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Ramka dekoracyjna na zdjęcie 18×23 I Love My Mommy

Ramka dekoracyjna na zdjęcie firmy Eurofirany o wymiarach 18×23 cm pozwala umieścić w jednym miejscu wszystkie najważniejsze osoby, wspomnienia, czy niezapomniane chwile. To piękny i modny element wystroju każdego wnętrza. Staranne wykonanie oraz rzetelność marki gwarantuje doskonałą trwałość.Ten wspaniały produkt wytworzony został w całości z najlepszych materiałów na rynku, ramka do postawienia, posiada podpórkę. Idealny pomysł na prezent lub dekorację własnej sypialni czy salonu.

Wymiary: 18×23 cm.
Materiał: szkło
Kolor: biały, czerwony.

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– czyścić wilgotną ściereczką bez użycia detergentów.

 

Produkt jest w 100% rękodziełem artystycznym, dopuszczalne są niewielkie różnice w barwie, kształcie lub rozmiarze wzorów tego samego rodzaju. 

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top