Worki na odpady Organiczne 6L rolka 30 sztuk w 100% biodegradowalne i kompostowalne Biobag

11,00 

Darmowa dostawa od 250 zł

Brak w magazynie

Guaranteed Safe Checkout

Worki na odpady organiczne 6L rolka 30 sztuk biodegradowalne i kompostowalne

Worki na odpady organiczne marki Biobag w połączeniu z koszem MaxAir II są wiodącym systemem do selektywnej zbiórki kuchennych odpadów organicznych. Wysokiej klasy kompost możliwy jest do osiągnięcia poprzez selektywną zbiórkę odpadów organicznych rozpoczętych u samych źródeł. Dobrze wentylowane i poddające się kompostowaniu worki ułatwiają higieniczną zbiórkę odpadów organicznych zarówno w kuchni, jak i w firmie zajmującej się kompostowaniem. Dzięki odparowaniu wilgoci, bioodpady schną i wyeliminowany został problem gnicia i powstawania nieprzyjemnych zapachów.
W połączeniu z pojemnikiem MaxAir II worki BioBag zapewniają optymalne odparowanie wilgoci z zebranych odpadów organicznych. Ekologiczne produkty BioBag w ogóle nie zawierają polietylenu, powszechnego we współczesnej produkcji szkodliwego związku rozkładającego się przez setki lat. Worki, torby i folie BioBag w warunkach kompostowych (w obecności tlenu i wyspecjalizowanych mikroorganizmów) rozkładają się w około 45 dni.

Oferowane worki na odpady nie zawierają pojemnika. Pojemnik można nabyć osobno.

Pojemność: 6L – 30 sztuk.

Worki na odpady organiczne BioBag powstają z innowacyjnego tworzywa Mater-Bi, którego głównym składnikiem jest skrobia ziemniaczana. Trwałe,estetyczne, przyjazne dla planety, w pełni biodegradowalne i kompostowalne (zgodnie z europejską normą EN-13432).

 

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top