Kołdra duża 200×220 ciepła Bamboo AMZ antyalergiczna i antybakteryjna 2000g

366,00  z VAT

Darmowa dostawa od 250 zł

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Kołdra duża 200×220 ciepła Bamboo AMZ

Kołdra duża 200×220 ciepła Bamboo AMZ wypełniona materiałem DreamFill z drobnych spiralnie skręconych włókien poliestrowych pokrytych silikonem, dzięki czemu są bardziej puszyste oraz dłużej zachowują swój pierwotny kształt. Włókno posiada bardzo dobry współczynnik termoizolacji, zapewniając ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu.
Optymalna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę podczas snu.

Tkanina pokryciowa jest innowacyjna łącząca najlepsze cechy bawełny i bambusa. Bawełna zapewnia miękkość, a bambus nadaje tkaninie aksamitności oraz właściwości antybakteryjnych i antygrzybicznych.

Cechy produktu

Rodzaj kołdry: ciepła – zimowa
Rozmiar kołdry: 200×220
Kolor: biały
Gramatura: 2000g
Tkanina: 50% bawełniana, 50% bambusowa

Wypełnienie: antyalergiczne wypełnienie DreamFill

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– można prać w pralce do 60ºC

Kołdra szybko schnie.

Produkt starannie wykończony, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów.
Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności, a więc niesprzyjające warunki do rozwój roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Producent polski.

Kolory produktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń do przeglądania stron internetowych.

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) i podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top