O nas

Szanowni Państwo,

Marbetline to specjaliści od sprzedaży artykułów tekstylnych, pościelowych oraz dodatków do wyposażenia wnętrz. Stawiamy na produkty najwyższej jakości, bezpieczne w użytkowaniu, które posiadają stosowne certyfikaty. Nasze towary pochodzą od sprawdzonych polskich producentów i dostawców, a także od starannie wyselekcjonowanych partnerów zagranicznych. Kluczowym aspektem naszej oferty jest także konkurencyjność cen, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Nasza współpraca z regionalnymi producentami pościeli, kołder, poduszek i prześcieradeł zapewnia nam i naszym klientom dostęp do produktów szytych na miarę. Jesteśmy w stanie dostarczyć dokładnie to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.

W centrum naszej działalności stoi motto: “Zdrowie to jakość z wyższej półki”. Wierzymy, że zdrowie nie jest tylko kwestią tego, co spożywamy, ale także otoczenia, w którym żyjemy. Dlatego nasze produkty są tak zaprojektowane, aby wspierać i uzupełniać zdrowy styl życia, oferując komfort i przyjemność z użytkowania na co dzień.

Drugi filar naszej filozofii to zasada obsługi klienta, jakiej sami oczekujemy – profesjonalnej, przyjaznej i zorientowanej na potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Gwarantujemy, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klienta indywidualnego, jednak również właściciele gospodarstw agroturystycznych, firmy wynajmujące apartamenty czy osoby prowadzące domy gościnne, znajdą u nas produkty, które spełniają ich najważniejsze wymagania: wysoką jakość, trwałość i przystępne ceny.

Zaufaj Marbetline i doświadcz różnicy, jaką sprawia komfort, styl i zdrowie z wyższej półki.

Z wyrazami szacunku
właściciel marbetline.pl
Mariusz Stoń

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.
Odpowiemy na każde pytanie, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Doradzimy, podpowiemy i podzielimy się naszym bogatym doświadczeniem.

Shopping Cart
Scroll to Top