Kołdra letnia 135×200 Medisens AMZ antyalergiczna 550g

160,00  z VAT

Darmowa dostawa od 250 zł

Brak w magazynie

Guaranteed Safe Checkout

Kołdra letnia 135×200 Medisens AMZ

Kołdra letnia 135×200 Medisens AMZ wypełniona materiałem PureFill – włóknem specjalnie zaprojektowanym dla osób cierpiących na astmę i alergie. Włókno to jest wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji chemicznych, toksycznych i alergenów. Jest stale testowane i badane, gwarantując podwyższone bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji jest wyjątkowo komfortowe oraz trwałe. Zastosowany materiał pokryciowy ma wyjątkowe właściwości – jego włókno jest wielokrotnie cieńsze od jedwabiu, dzięki czemu tkanina jest bardzo gładka, delikatna i trwała. Mikrofibra to tkanina oddychająca, doskonale filtruje powietrze i nie pozwala na przegrzanie organizmu. Wierzch materiału pokrywa przyjemny w dotyku delikatny meszek, utrzymujący wyroby we właściwym miejscu w poszewce. Kołdra szybko schnie.
Kołdra letnia 135×200 Medisens AMZ starannie wykończona, wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności, a więc niesprzyjające warunki do rozwój roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Cechy produktu

Rodzaj kołdry: letnia
Rozmiar kołdry: 135×200
Kolor: biały
Gramatura: 550g
Tkanina: mikrofibra francuska 100%

Wypełnienie: antyalergiczne wypełnienie AMZ PureFill

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– można prać w pralce do 60ºC

Producent polski.

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top