Poduszka antystres active 50×60 AMZ biała pikowana antyalergiczna krateczka 450g

63,00  z VAT

Darmowa dostawa od 250 zł

Pikowana poduszka antyalergiczna pokryta mikrofibrą z dodatkiem włókien węglowych. Wypełniona wysokiej jakości włóknem syntetycznym DreamFill. Zapewnia komfortowe warunki snu, sprzyja wyciszeniu organizmu i regeneracji.

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Poduszka antystres active 50×60 AMZ

Poduszka antystres active 50×60 AMZ marki AMZ została wypełniona materiałem DreamFill z drobnych spiralnie skręconych włókien poliestrowych pokrytych silikonem, dzięki czemu jest bardziej puszysta oraz dłużej zachowuje swój pierwotny kształt. Włókno posiada bardzo dobry współczynnik termoizolacji, zapewniając ciepło przy zachowaniu niskiej wagi wyrobu. Optymalna cyrkulacja powietrza pozwala ciału oddychać i optymalizować temperaturę podczas snu. Materiał pokryciowy to nowoczesna mikrofibra z dodatkiem włókien węglowych – to połączenie dobroczynnie oddziałuje na organizm poprzez regulację ładunków elektrycznych. Sen jest bardziej efektywny i głębszy. Poduszka antystres active 50×60 AMZ pikowana na nowoczesnych maszynach, gwarantujących równomierne rozłożenie wypełnienia. Produkt starannie wykończony, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Posiada zamek błyskawiczny umożliwiający regulację wysokości oraz twardości. Produkt antyalergiczny, bardzo szybko schnie.

Cechy produktu

Rozmiar: 50x60cm
Materiał pokrycia: 99,4% mikrowłókno poliestrowe, 0,6% włókno węglowe
Wypełnienie poduszki: antyalergiczne wypełnienie DreamFill
Kolor: biały w delikatną monochromatyczną krateczkę na całej powierzchni.

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– można prać w pralce w 60°C,
– nie wybielać,
– nie czyścić chemicznie,
– suszyć w stanie rozwieszonym.

Produkt polski.

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top