Poduszka puchowa 50×70 3-komorowa Outlast Natural Puch 100% AMZ

408,00  z VAT

Darmowa dostawa od 250 zł

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Poduszka puchowa 50×70 3-komorowa Outlast Natural AMZ

Poduszka puchowa 50×70 3-komorowa Outlast Natural termo aktywna wypełniona naturalnym puchem gęsim 100%, zapewnia miękkość, idealną cyrkulację powietrza, delikatność puchu oraz wchłanianiu nadmiaru wilgoci. Tkanina pokryciowa posiada właściwości termoregulacyjne, zapewniając przyjemną, a zarazem optymalną temperaturę w granicach 37st. C. Tkanina posiada stylowy pasiasty wzór jest komfortowa, miękka i otulająca.

Wypełnienie poduszek trzykomorowych: komory zewnętrzne – polski puch gęsi 100%, komora wewnętrzna – polski puch gęsi 50%

Cechy produktu

Rozmiar: 50x70cm
Gramatura wypełnienia: 700g + 100g

Poszycie poduszki: delikatny inlet – 64% bawełna, 36% OUTLAST – o gramaturze 110g/m2
Wypełnienie poduszki: polski naturalny puch gęsi 100% o wyporności 800 cuin
Rodzaj: poduszka trzykomorowa gładka o umiarkowanej wysokości, gwarantująca równomierne rozłożenie wypełnienia
Kolor: biały

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– można prać w pralce do 40ºC (z użyciem specjalistycznych środków do prania puchu lub płynu do prania tkanin delikatnych)
– nie prasować
– nie używać wybielacza
– nie chlorować
– suszyć w stanie rozwieszonym

Produkt z atestem PZH – wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Produkt polski.

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top