Ręcznik 90×150 Pure pastelowy błękit Hop Design

148,00 

Darmowa dostawa od 250 zł

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Ręcznik 90×150 Pure pastelowy błękit Hop Design

Ręcznik kąpielowy z czystej bawełny 90×150 Pure pastelowy błękit Hop Design wykonany został ze 100% naturalnej bawełny, dzięki czemu jest miękki, puszysty i trwały. Wykonane z podwójnej przędzy i długich cienkich włókien bawełnianych dają poczucie niesamowitej delikatności i odznaczają się doskonałą chłonnością. Trwałość i solidność wykonania pozwala na pranie ręcznika Pure w 60 stopniach, a zastosowana podwójna pętelka stwarza przyjemne uczucie komfortu w kontakcie z ciałem. Bawełniane ręczniki Pure dedykowane zostały wszystkim tym, dla których niezmiernie ważna jest wysoka jakość produktu, materiał z jakiego został wykonany oraz lokalna produkcja. Ręcznik 90×150 Pure pastelowy błękit Hop Design wyróżnia się wśród pozostałych na rynku klasycznym pięknem, trwałością, ekologicznym pakowaniem oraz przyjemną kolorystyką. Każdy ręcznik posiada praktyczną zawieszkę z logo firmy. Ręczniki Pure zostały zaprojektowane i utkane w Polsce.

Cechy produktu

Rozmiar: 90x150cm
Materiał: 100% czysta bawełna
Gramatura: 500g/m2
Kolor: pastelowy błękit
Rodzaj pakowania: ekologiczna banderola z papieru kraft

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– można prać w temperaturze 60°C,
– prasować w temperaturze do 200°C,
– nie chlorować,
– można suszyć w suszarce bębnowej,
– nie czyścić chemicznie,
– ręcznik należy wyprać przed pierwszym użyciem.

Produkt polski.

Kolory produktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń do przeglądania stron internetowych.

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top