Kołdra duża całoroczna 200×220 Biopercal antyalergiczna biała AMZ

514,00  z VAT

Darmowa dostawa od 250 zł

Availability: Na stanie

Guaranteed Safe Checkout

Kołdra duża całoroczna 200×220 Biopercal całoroczna AMZ

Kołdra duża całoroczna 200×220 Biopercal wypełniona materiałem LuxFill z drobnych spiralnie skręconych włókien poliestrowych. Wielokanałowa sprężysta konstrukcja sprawia, że produkty są super lekkie i zapewniają swobodny przepływ powietrza.

Kuleczki syntetycznego puchu pokrywa ochronna warstwa silikonu – zapewnia to jeszcze większą trwałość produktów, właściwości antystatyczne i bezpieczeństwo użytkowania.

Materiał pokryciowy jest BIO i polecany szczególnie dla osób o wrażliwej skórze.

Cechy produktu

Rodzaj kołdry: całoroczna
Rozmiar kołdry: 200×220
Kolor: biały
Gramatura: 1600g
Tkanina: BIOPERCAL (100% bawełna) ekstra jakości, produkowany ekologicznych metodami z przędzy BIO

Wypełnienie: antyalergiczne wypełnienie LuxFill – puch syntetyczny chroniony warstwą silikonu

Zalecenia dotyczące użytkowania:
– można prać w pralce do 60ºC

Kołdra szybko schnie.

Produkt starannie wykończony, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów.
Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz optymalny poziom wilgotności, a więc niesprzyjające warunki do rozwój roztoczy oraz innych drobnoustrojów.

Produkt z atestem PZH – wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego.

Producent polski.

Kolory produktu mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach, wynika to z indywidualnych ustawień urządzeń do przeglądania stron internetowych.

Wszelkie treści zamieszczone na naszej stronie stanowią naszą własność (opisy, zdjęcia itp.) i podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Shopping Cart
Scroll to Top